Veido masažas šaukštai

Bet kokio amžiaus moteris stengiasi atrodyti jaunesnis už savo biologinį amžių. Pasirodymui šį tikslą gyvenime moteris gražiai pusė žmonijos naudoja labiausiai netikėta kosmetikos metodai. Ryškus įrodymas, patvirtinančiu šis faktas gali tarnauti veido masažas šaukštai namuose – procedūra, kuri šiandien yra neįtikėtina sėkmė moterims.

Veido masažas šaukštai

Šis originalus būdas reikalauja laiko ir finansinių išlaidų, tačiau suteikia puikius rezultatus. Beje, grožio salonai manė, kad iš šios metodikos programą, suteiktas paslaugas gali padidinti ačiū už juos įsigyti. Įvaldyti techniką masažo šaukštai nesunku. Todėl verta iš arčiau susipažinti su šia neįprasta metodika, kuri padės išlaikyti šviežumo ir smartness veido odos, net brandaus amžiaus.

Veido masažas šaukštai

Sukurta technika veido masažo šaukštai žinomas vokiečių kosmetologė Rene Koch. Kaip ir visi berniukai, jis vaikystėje dažnai kritimas, breaking kelio. Siekiant palengvinti valstybės sūnaus ir nuimti skausmą, motina garsenybių taikoma prie skauda vietas paprastą, valgomasis šaukštą. Ir, tikrai, šis paprastas metodas dirbo – skausmas iš karto sumažėjo ir dingo patinimas. Koch nusprendė šis būdas namų taikyti pramonės grožio. Reikia pasakyti, kad pirmieji praktika buvo labai sėkminga, o neįprastas metodas atjauninimo tapo sparčiai įgyti populiarumą.

Šiandien ji plačiai taikoma ne tik atjauninti veido odos, tačiau taip pat kovoti su celiulitu. Žodžio pasakyti, masažas šaukštai idealiai tinka atlikti patogią namų aplinką.

Rūšių masažus, naudojant šaukštų

Sunku rasti daugiau nei paprastą vykdymo tvarką, nei masažas šaukštai. Įvaldyti savo gudrybes galima namų. Tai pakankamai peržiūrėti vaizdo įrašą su išsamiu instruktavimas atlikti manipuliacijos. Tiesa, atlikti procedūras reikės virti inventorius – paprasti maistui šaukštas.

Specialistai mano, kad rezultatas bus įspūdingas, jei žinioje yra rinkinys šaukštų iš sidabro. Juk iš mokyklinio kurso yra žinoma, kiek naudingas šis taurusis metalas sveikatai. Todėl dėl grožio galima dovanoti n-tojo sumos pinigų ir įsigyti geros šaukštas. Be to improvizacinės priemonės, galima įsigyti eteriniai aliejai. Masažas šaukštai gali būti trijų rūšių:

Veido masažas šaukštai namuose
 1. Šaldymo technika. Norėdami ją vykdyti reikės: ledinis vanduo, pora didelių šaukštų, šildomos aliejaus (bet daržovių). Išlaikyti reikiamą vandens temperatūros, reikėtų į indą įdėti keletą ledo gabalėlių.
 2. Karštas metodas. Privalomas nustatyti, kad šio tipo procedūros: šiltas vanduo, tas pats alyvos ir vienintelis šaukštas.
 3. Kombinuotas būdas reiškia, ardymas aprašytus metodus. Atitinkamai tokios sudėtingos procedūros teks gamintis dvigubą įrangos elementų.

Žinoma, spręsti, ar padeda ar ne, masažas šaukštai tam tikros rūšies, galima tik po praktinio patyrimo. Juk kiekviena moteris – atskirų. Todėl tam duosiu optimaliai tiks, pavyzdžiui, pirmasis variantas, o kitiems padeda gerinti odos būklę iš dviejų pagrindinių metodų.

Veido masažas šaukštai: atsiliepimai ir rezultatas

Masažo procedūros asmenys, naudojant šaukštų teikia šią jautrus medžiaga visą kompleksą pozityvių veiksmų:

 • skatina periferinių kraujotaką;
 • skatina ekskrecija papildomų skysčių;
 • minkština raukšles labiausiai pažeidžiamų vietų – apie akis, ant kaktos zonoje nasolabial trikampis;
 • atgaivina spalva asmenys;
 • pašalina "mėlynės" po akimis;
 • padeda pakoreguoti aiškus kontūras asmenys;
 • padidina elastinga savybės odos.

Pasak apžvalgos, jeigu kasdien skirti vos 10 minučių atlikti naudingą procedūrą, malonus pokyčiai privers sau laukti. Pakanka pažvelgti į nuotraukos prieš ir po dvi savaites kurso lieknėjimo procedūras šaukštai, kad įsitikintumėte veiksmingumą panašia technika.

Siekiant sustiprinti rezultatą, rekomenduojama naudoti kaip pagrindas naturalus neplautas kremas. Kosmetikos priemonė visiškai gali pakeisti daržovių aliejaus, apie ką minėjau anksčiau.

Dabar, skaityti požymiai kiekvieno atskiro rūšių masažo šaukštai , galite pradėti tirti gudrybių juos atlikti.

Spooner veido masažas

Veido masažas šaukštai namuose

Veido masažas su šiltu šaukštas: technika atlikti

Rekomenduojama daryti poveikį problemines zonos, veido ir kaklo. Ypač naudingas šis veido masažas šaukštai po 40 metų, nes šio amžiaus, aiškiai pasireiškia ant odos amžiaus pokyčiai: tinklas raukšlių, raukšlės, atsirado antrojo smakro. Atlikti masažus reikia virti 100 gramų aliejaus (geriau imtis alyvuogių produktas), tada pridėti 2-3 eterio rožių, ramunėlių, mėtų arba bet kurios kitos augalinės ekstrakto.

Po parengiamieji etapo galite pradėti vykdyti tvarka:

 1. Šaukštą pirmiausia reikėtų laikykite į karštą vandenį, kad jis karšto.
 2. Tada greitai wycierać jos lašelius.
 3. Cilindro dangtelį dalis lentelė prietaisas reikia cinkavimas į aliejus pagrindą.
 4. Masažas asmuo rekomenduojama važiavimo kryptimi laikrodžio rodyklę. Pirmiausia poveikis yra kaktą, tada skruostai ir paskutinis, bet – vieta, kur atsirado nepageidaujamos raukšlės.
 5. Labai atsargiai reikėtų atlikti masažo judesius zonoje akių, kur labai švelnus odos padengti.
 6. Apdailos diskusiją verta sinchroninio masažai kaklo, nepamirštant subtilus, kaip atlikti judesius.

Reikėtų atkreipti dėmesį į tam tikrus taškus. Pradinis taškas yra tarp brow. Todėl pradėti veido masažas karštais šaukštai reikėtų būtent nuo šios zonos. Judėti reikia linija kaktos link šventyklos, kuri zonoje plaukų augimą.

Šiuos svarbius taškus: nosies sparnus, viršus ausies kriauklės, smakro, lapelio ausų, ir vėl smakro, tik jau apatinė jo dalis. Judėti reikia į šią seką. Visi manipuliacijos rekomenduojama atlikti vieną kartą.

Karštas masažas šaukštai stimuliuoja kraujo pritekėjimą, kad stiprina viršutinius sluoksnius dermos. Jei teisingai ir reguliariai atliekant procedūras oda per trumpą laiką sudaręs aksominio ir sveika oda.

Šalto veido masažas šaukštai: seka atlikti

Žinoma, kad šaltis teigiamai įtakoja odos: stimuliuoja kraujotaką, susiaurina poras, tonizuoja. Dėl šių savybių yra veido masažas šalta šaukštai, kad bet kuri moteris gali atlikti namų aplinką. Seka atlikti manipuliacijų padalintas į šiuos etapus:

 1. Pirmiausia reikia kruopščiai išvalyti odą nuo makiažas, tada labai drėkintuvai.
 2. Toliau reikia gerai atvėsinti vyriausiasis pagalbinis įrankis – šaukštas dokumentacija dviejų vienetų.Norėdami tai padaryti, jie turi pirmiausia dezinfekuoti, tada dėti į indą su ledo vandeniu. Ekspertai rekomenduoja aušinimo šaukštas masės smulkiai padalinti ledo.
 3. Kai įrankis atvės, jį kelias sekundes, reikia dėti prie viršutinio amžių, o kitą šaukštą, – apačioje. Toks trumpalaikis poveikis sritis apie akis padės atsikratyti tamsiai ratą ir maišų.
 4. Šaltas masažas šaukštai vykdomas pagal tradicinį procedūrą linijų, bet iš anksto lentelė priemonė turėtų cinkavimas į šiltą, aliejus. Iš esmės, technika šios rūšies masažo lygiai tokia pati, kaip kai susiduria karštais šaukštai.
 5. Pirmosios procedūros užtenka dviejų minučių. Tada reikia kasdien didinti trukmė manipuliavimo į tiksliai toks laikas. Tai yra, per dešimt dienų seanso trukmė turi būti lygi 10 minučių. Jei technika yra atliekama teisingai, po pirmosios procedūros pamatysite pojūtis taikos ir viso atsipalaiduoti prasme veido raumenų.
Paprastas ir greitas masažas iš patinimas, maišus po akimis

Svarbus momentas! Jei šaukštas blogai pristatymas pagal odos paviršiaus, verta padidinti kiekį aliejaus pagrindas.

Kombinuotas veido masažas šaukštai: technika ir laukiamo rezultato

Integruotas požiūris visada suteikia daugiau materialus rezultatas. Taip, vienu metu veido masažas šaukštai su šaltu ir karštu vandeniu, padeda iš karto atsikratyti visam masyvo problemų. Sujungiant dvi technikas į vieną procedūrą, padeda pašalinti raukšles ir pašalinti apskritimus pagal akis, ji atpalaiduoja raumenis ir gerina odos stangrumą dermos.

Šiam tikslui labiausiai tinka maistui daiktų iš sidabro. Tačiau galima naudoti ir įprastus šaukštas. Rekomenduojama atlikti kontrastas procedūrą ryto valandomis, nes ji padės nuimti įtampą, o tai tikrai padidins laipsnių geros nuotaikos. Paskui gražus vietoje dvasios galite eiti į darbą ir įkrauti teigiami kolegų.

Taigi, kontrastas veido masažas sidabrinė šaukštai iš esmės nesiskiria nuo ankstesnių politikos technika vykdymo. Atliekami tie patys paprasti judėjimas: trina, glostydama, paglostyti. Šiuo atveju šaukštas veikia kaip padas, nes naudojama išgaubti įrankio dalis. Jei sistemingai daryti masažas su atsarginis taikant karšto ir šalto šaukštas, oda bus jaunesniems tiesiogine prasme akyse.

Šaukštas karštas ir šaltas: savybės

Karštas lentelė daiktas skiriasi tokius sugebėjimus:

 • padeda pašalinti antras smakro;
 • praeina savaime "žąsys kojelių", šalia akių;
 • įtempia kaklo odą;
 • padeda koreguoti veido kontūras;
 • praeina savaime saggy vietos.

Nemažai puikių sugebėjimų ir šalto "antipode", tai yra šaukštas su temperatūra, ledo. Dar kartą norisi pabrėžti, kad lentelė prietaisas iš sidabro turi papildomų privalumų:

 • teikia raminančią poveikis;
 • atkuria sveiką spalvą asmenys;
 • suteikia dermos aksominio ir malonus daugiau atspalvis;
 • grąžina svarbiausia ypatybė jaunatvišką odos stangrumą.

Be išvardytų savybių, šaltas gaminys iš sidabro padeda susidoroti su dirginimas ir teisybę, kuris dažnai atsiranda po vabzdžių įkandimų.

Šaukštas

Paslaptis kompleksinio masažo

Mokslo įrodyta, kad poveikis kontrastingų temperatūrų jaunina odos, veido. Todėl manipuliavimo karšta ir šalta metaliniais daiktais lyg taip odos ląsteles. Į juos pradeda intensyviai eina keitimo procesus, o dėl išvaizda moterys keičiasi į geresnę pusę.

Daug atsiliepimų moterų, laikas įvertinti efektyvumą neįprastą rūšių masažus, mano, kad kartu procedūra atneša daugiau naudos. Juk nukentėję priešingi temperatūros augalų ekstraktai ir kremai greičiau absorbuojamas oda. Kiekviena procedūra sočiųjų riebalų rūgščių dermos maistinių komponentų, puikiai ją drėkina.

Apibendrinant, belieka pasakyti, kad daugiau efektyvias ir naudingas procedūras, nei veido masažas šaukštas raukšlių, šiandien nėra. Tai visiškai saugus manipuliavimo, kurį galima atlikti namuose bet kuriuo patogiu metu. Ji nepalieka nepageidaujamų reakcijų, ne verčia eikvoti pinigus pirkti brangios įrangos. Pakanka po ranka turėti keletą paprastų šaukštų, jei norite visada atrodyti nepriekaištingai.

01.10.2019