Patirtis naudojimo Goji Cream

Šią istoriją su mumis dalijasi annette brandhorst iš Chartres. Ji papasakos apie patirtį naudoti Goji Cream ir bus parodyta rezultatą.

Sveikas, pasauli! Mano vardas annette brandhorst. Aš gyvenu Prancūzijoje — šalyje gražių moterų. Man ir pati taip pat norėčiau kaip galima ilgiau likti tarp šių gražiausių moterų, bet amžius davė apie save žinoti. Tai ir paskatino mane pajusti save jauninatis kūno priemonė odos Goji Cream. Mano istorija ne tik apie tai, kaip norisi likti jaunas ir gražus. Tai istorija apie tai, kaip aš vėl radai pasitikėjimą savimi ir nustojo stumti nuo savęs vyrų!

Dabar man jau šiek tiek per penkiasdešimt, o jei būti tiksliau — penkiasdešimt trys. Gyvenime man taip susiklostė, kad aš visiškai davė save pirmiausia mokymąsi, o paskui darbe. Aš baisus careerist! Dirbu aš teisinės srityje: nuolat perdirbimas, sugedusių nervai ir stresas — akivaizdus rezultatas, ir, tiesiogine žodžio prasme. Ir nors figūra man visada buvo slim, dėl visų šių pabrėžia mano veidą jai visai ne atitiktų. Aš kažkaip anksčiau metų: raukšles, diskai po akimis, ant kaklo taip pat tie "žiedai Veneros". Ir kai aš tai pastebėjau, tai iš karto supratau, kodėl manęs vengia vyrai, aš atrodau siaubingai pavargę ir sena. Žinoma, mano savigarba kritimo su greitai greitis — aš nežinojau, ką su tuo daryti ir kaip iš naujo pajusti save jauna ir trokštama.

Nuo ko viskas prasidėjo: "mano kova su senatvės

Jei atvirai, tai pirmoji mano mintis buvo kreiptis į injekcijos Botox arba chirurgas. Priemonės man tai leidžiama. Bet tai juk taip baisu! Ir niekas negali garantuoti 100% sėkmės. Aš vis sėdėjo ir galvojau, o staiga mano veidą "plaukti" ar aš norėčiau atrodyti taip, kaip silikono lėlės. Gydytojų aš visada bijau, kad idėja operacijos ar bet kokio kito įsikišimo manimi buvo greitai atsisakyta.

Po to aš pradėjau pirkti daug anti-aging kremai, tepalai, tonikai ir kitų priemonių. Aš nuėjau į masažo, paruošimas meditavimas ir sudaro savo mintis į akupunktūra. Tikiuosi, kad kiekio sumažinimas streso gyvenime ir raštingas odos priežiūra padės man atgauti buvęs jaunimo. Galiausiai aš išleido krūvą pinigų ir gavo nors kažkokį pastebimų rezultatų. Po keturis mėnesius visos šios epas mano rankos pradėjo krenta. Aš jau pasirengusi turėjo atsistatydinti, ir jau pradėjo peržiūrėti išsiųskite chirurgijoje klinikose.

Atrodo jaunesnis už poros savaičių? Ar tai realu?

Pakuotė Goji Cream

Informaciją apie kremas su uogos Goji suklupo atsitiktinai viename iš socialinių tinklų. Labiausiai mane nustebino, kad istorija moters, kuri apie ją pasakojo, buvo labai panašių su mano pačios. Nuotraukos "prieš" ir "po" buvo labai iškalbinga — moteris tikrai jaunesniems. Jos patirtį naudoti Goji Cream labai mane įkvėpė! Aš tuoj pat užsisakyti priemonė. Prie to paties, kaina Goji Cream nuo Hendel's Garden — tai kur mažiau išlaidų operacijas ir viskam, ką aš jau bandžiau.

Rezultatą nuo Goji Cream

Naudojimas Goji Cream prasidėjo manimi, kaip tik atėjo ilgai lauktą užmezgimas su kremu. Aš viską padariau pagal instrukcijas: pašalinta odą, sukelti kremas ir pradėjo laukti stebuklo. Rytą aš pastebėjau, kad veido spalva pagerėjo ir žlunga odos šveitimas. Per savaitę mano poras buvo visai nematomas, taip ir keletą raudonų dėmės taip pat kažkur dingo. Ši patirtis naudojimo Goji Cream puiku pakėlė man nuotaiką!

Aš toliau naudoti Goji Cream naktį t. k. dieną aš nuolat kur nors-taip atsako ir įmasažavimas, aš neturiu laiko. Dar per savaitę aš pastebėjau, kad fermentai pradėjo spłaszcz. O pas mane jų buvo daug: ir tarp brow, ir į kampus lūpų ir akių srityje. Jie kažkaip tapo mažiau gilus ir ne tokie matomi. Kai kurie kolegos darbe pradėjo klausti, ne tapo, ar aš mėgautis tikru madingi dabar kosmetika.

Galiausiai, kai pirmoji jar įmasažavimas baigėsi, aš pamačiau save su nauja pusės. Man atrodė pailsėję, pailsėję. Raukšlių lyg ir nebuvo! Net ant kaklo, jie kažkur dingo. O juk būtent kaklas išduoda amžių. Man liko labai patenkinta savo patirtimi naudoti Goji Creamir norėčiau pakartoti. Plius, man patinka jo tekstūra ir kaip jis saugo mane nuo saulės. Esu įsitikinusi, kad jis išgelbės mane ne tik nuo senėjimo, bet ir nuo pigmentas dėmių, t. į. aš daug laiko praleidžiu lauke.

Patirtis naudojimo Goji Cream, prieš ir po naudojimo

Pasitikėjimas grįžo. Man iš karto norėjo sukelti tvarką savo drabužių spintos, nueiti kur nors pasivaikščioti, net nuo Pažintys nustojo mesti! Dabar man nereikia pasirinkti restoranai su blausus apšvietimas, kad saulėlydis nebuvo matyti raukšles. Aš pastebimai drąsos, tapo patikimas ir lengvai bendraujant su priešinga kryptimi val. Būtent po sėkmingos naudoti Goji Cream radau savyje drąsos susitikti su vyru, kuris man jau seniai patiko. Dabar mes susitikome ir mąstymas apie vestuves!

Ir nors mūsų projektui sudarys integruotą ne kremas veidui, bet būtent naudojimas Goji Cream man padėjo atrodo jaunesnis ir vėl įgyti pasitikėjimą. O su teigiama savimi moteris, bet vyras nori susipažinti, patikėk! Būti graži bet kokio amžiaus — tai reali! Mano patirtis su Goji Cream — tiesioginis to įrodymas. Ir, beje, raukšlių kaip dingo, taip daugiau ir ne atsirado. Jokio Botox tokio rezultato jums neduos. O čia ir sudėties natūralus, ir jokių baisių procedūrų nereikia. Sėkmės :)