Atsiliepimai Goji Cream

 • Ema
  Aš jau seniai atrodė reklamos ir atsiliepimai Goji Cream nuo hendel's garden. Sudaro savo mintis pabandyti keletą mėnesių atgal. Rezultatas puikus! Ypač gilias raukšles ant kaklo ir akių kampus beveik išnyko. Įmasažavimas pakankamai ilgam, kad labai giria. Galite tepinėlis plonas sluoksnis priemonė, naudojama taupiai, o rezultatas nusirito beveik iš karto.
  Goji Cream
 • Emilija
  Nupirko goji cream kartu su savo mama, kad pabandyti kartu. Man 40 metų, o mamai 62. Taigi, turiu dabar oda ant veido aksominio ir sklandžiai, o mamos dingo raukšlių tarp brow. Iš karto išvaizda pasikeitė! Kremas veikia 100%!
  Goji Cream
 • Nojus
  Nupirko žmonai goji cream mūsų jubiliejų, vestuves. Vis bijojau, kad ji įžeidė, atseit aš ją laikau senosios. Bet rezultatas nuo įmasažavimas pastebėjau, kad net ir aš!!! Todėl nei apie bet nusikaltimas kalbos neina. Dabar pats mingu reikalas mąstymas, ne pirkti ar ir sau jar. Norisi savo grožis kaip nors suderinti! Apskritai, nesijaudinkite ir nepirksiu. Apsvarstykite vyriški nuomonė — nuomone nepriklausomo eksperto!
  Goji Cream
 • Ugnė
  Neseniai išėjo Goji Cream, pabandžiau pirma diena pažeisti, o kitą kartą vakare. Taip, spalva veido pagerėjo, pradėjo spłaszcz raukšles tose vietose, kur oda yra ypač džiovinti. Tik kremu reikia naudoti prieš miegą. Tada jis ir mirkymas laikas, ir nereikia ryte nerimauti prieš makiažas. Nors mano draugė, kai taip pat pradėjo juos naudoti, tepinėlius grynai ryte, kad oda nuo saulės ne sausas. Na pas mane-tai odos riebalų, todėl, aš tepinėlis prieš miegą.
  Goji Cream
 • Kajus
  Aiškus dalykas, kad visų rūšių kremai ir losjonai naudojasi daugiausia moterys. Bet taip susiklostė, kad aš jau keturiasdešimt metų pradėjo rūpintis savo išoriniu pavidalu. Garbės man tai daro, bet aš visą gyvenimą rūkyti. Ir dėl to, kad asmuo tapo atrodyti kažkokiu senu, bjaurus. Aš mesti rūkyti, bet tai, ką su išoriniu vaizdu daryti — neaišku. Pasiteiravo tos dukros, kad taip, kaip gali, turi kokias nors priemones ar procedūras. Ji man šis Goji Cream pasakė, parodė rezultatai prieš ir po. Na aš nusipirkau. Ir nors aš labai tuo faktu, ne žvakę, kremu naudoju kiekvieną dieną prieš miegą. Ir iš tikrųjų ėmė atrodyti jaunesnė. Kažkaip tapo šviežia, veido spalva sveika tapo. Patariu!
  Goji Cream
Įvertinimas Goji Cream
4.3
8